2 czerwca 2016

GOOD MONTH


Wracam do was, co prawda po miesiącu, ale szkoda czasu, żeby wszystko opisywać. Muszę dużo nadrobić. Na szczęście już niedługo wakacje, więc będę miała na to dużo czasu. Regularność to coś nad czym pracuję. Nie wiadomo czy tym razem będzie inaczej, ale nie chcę zawieść siebie i was. Jednak nie wyobrażam sobie porzucenia tego wszystkiego, zawsze tutaj wrócę. Czasami napiszę po dwóch dniach, a innym razem po dwóch miesiącach. Nie mam zamiaru pisać czegoś na siłę, często o tym przypominam, ale mimo wszystko warto. Dla mnie blog to spis przemyśleń, nigdy nie kieruję się konkretnymi osobami. Inaczej nic nie miałoby sensu. Jeśli coś mnie gryzie, albo widzę coś ciekawego, to piszę o tym. Ostatnio dostałam kilka wiadomości, że się poddałam. Rozumiem, że nie znacie mnie jeszcze tak dobrze i bardzo wiele osób jest nowych, ale moją główną zasadą jest skończyć to co się zaczęło. Nawet jeśli bloga założyłam przypadkowo, to jednak zmienił on w moim życiu tak wiele, że nie wyobrażam sobie go porzucić. Fajnie, że mnie wspieracie, dzięki za wiadomości, zawsze na wszystkie odpiszę. Skoro jestem w tym temacie, to wstrzymujcie się od pisania na temat designu, być może któregoś dnia wrócę do ich wykonywania, ale na dzień dzisiejszy się tym nie zajmuję. Jeśli szukacie kogoś, kto wykona wam wygląd bloga to chętnie polecę wam kilka dziewczyn, w wiadomościach na fb i emailu, które macie podane w górnej zakładce. Trzymajcie się!


7 komentarzy:

 1. mega spodenki . Czekam na kolejny post ;)
  zapraszam
  mój blog |KLIK|

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, ze wróciłaś. Fajnie, gdybys wróciła i do robienia wyglądów <3
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się, że nie ma sensu pisanie na siłę:) Każdy blogger powinien pisać wtedy, kiedy ma na to ochotę, a nie z przymusu:)
  Świetne zdjęcia!:)

  Pozdrawiam! ♥
  moja Personalna Galaktyka Absurdu

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że wróciłaś! :D Nie widzę sensu w pisaniu czegoś, kiedy nie ma się na to zupełnej ochoty :p

  http://seethelifeofthisbetterparties.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że wróciłaś :) Zgadzam się, że nie ma sense pisanie na siłę. Bardzo często też nie mam ochoty do napisania i więc też nie piszę.
  Mega outfit ♥

  http://ilyfuhull.blogspot.cz/

  OdpowiedzUsuń
 6. ja również nie wyobrażam sobie życia bez prowadzenia bloga, chociaz prowadzę go od niedawna ♥

  mój blog

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz i obserwacja to dla mnie WIELKA motywacja, dziękuję ♥
~ Weryfikacja obrazkowa wyłączona